Przyjęcia okolicznościowe

Wyjątkowość tego szczególnego wydarzenia z życia Waszego Dziecka, jakim jest Pierwsza Komunia Święta pozostanie niezapomniana, gdy po uroczystości w kościele spędzicie chwile wraz z rodziną, bliskimi i znajomymi w naszych eleganckich wnętrzach pałacowo-parkowych.

Dlaczego w Ojrzanowie

Pałac Ojrzanów z końca XIX wieku, po gruntownej rewitalizacji otwiera na nowo, wiosną 2019 roku swoje podwoje. Idealna lokalizacja, tylko 25 minut od centrum Warszawy, bliskie sąsiedztwo trzech rezerwatów przyrody oraz czyste powietrze zachęcają do odwiedzenia tego miejsca i odpoczynku. Nasze piękne, zaprojektowane z najdrobniejszymi detalami designerskie wnętrza pałacowe, sale i pokoje hotelowe tchną świeżością i będąc bezpośrednio połączone z  zabytkowym, urokliwym parkiem są do Państwa dyspozycji w tym dniu, aby podkreślić istotę wydarzenia.

Co Was tu czeka

Maj to przecież najpiękniejsza pora roku. A miesiąc ten jest u nas niepowtarzalny.
Wśród starych drzew zabytkowego parku zewsząd słychać śpiew ptaków. Tętni życie. Pod koronami kwitną łany niebieskich cebulic, białego czosnku niedźwiedziego, zawilcy gajowych, konwalii i niezapominajek. Na naszych ogrodowych łąkach wypasają się nowo narodzone owieczki i kózki z przypałacowej zagrody. Tworzymy tę wioskę, na wzór wioski Marii Antoniny, specjalnie ku uciesze Państwa milusińskich.

Wyjątkowa oferta

Nasze Komunie są stylowe i eleganckie, co podkreśla stonowana kolorystyka pałacowych wnętrz i subtelne dekoracje. Są wyjątkowe, bo gościmy wyjątkowych Klientów.

Menu i potrawy jakie Państwu serwujemy są zdrowe, świeże i smaczne, a większość ziół, warzyw i kwiatów pochodzi z naszego przypałacowego warzywnika.
Nasza Przypałacowa Piwniczka obfituje w domowej roboty, ekologiczne przetwory. Smak i zapach na miejscu wypiekanego chleba jest niepowtarzalny.
Oferta dla Państwa jest “szyta na miarę”. Zapraszamy do nas serdecznie na pyszną, pałacową kawę w celu omówienia szczegółów tego jednego z najważniejszych dni w Waszym i Waszego Dziecka Dniu!

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas:

lub zadzwoń*

od 8.00 do 17.00

telefon: 608 275 448